Yaka İsimliği


Abonelik

Kalite ve Garanti

Firmamız kendi markası kalite ve güvencesi ile İstanbul'da uzun yıllardan bu yana faaliyet göstermektedir. İstanbul içinde firmamızdan elden ürün alabileceğiniz gibi internet sitelerimizde online sipariş yaparak kargo ve kapıda ödeme yüntemi ile ürün satın alımı yapabilirsiniz.

Yüksek kalite ürünlerimiz yerli malı olarak üretilmektedir. İmalatta kullanılan malzemeleri kendimiz üretiyor ve dışa bağımsız olarak kendi üretim hattımızı kullanıyoruz.Bu sayede sizlere en iyi kaliteyi en hızlı teslimat ile sunuyoruz. Toptan ve perakende alışveriş imkanı mevcuttur.

Kredi Kartı Ödeme

İnternet sayfalarımız üzerinden online alışveriş ve ödeme imakanı mevcuttur. Kapıda ödeme, kredi kartı ile güvenli ödeme ve banka havalesi olmak üzere üç farklı şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bu sitemizde ürün sayfasını ziyaret ettiğinizde kapıda ödeme ve banka havalesi buttonlarını kullanabilirsiniz.

Sipariş ve ödeme yapıldığında doldurduğunuz form üzerinden anında sipariş ve ödeme bildirimi bize ulaşır. Siparişinizi konfirme ederiz ve ürünlerinizi teslim eder yada kargolarız. Kapıda ödeme uzak müşterilerimiz tarafından kullanılabilen bir yöntemdir. Kargo mesafeye göre 1-3 gün içinde teslim edilir.

Copyright 2017 - yakaisimlik.com - Tüm Hakları Saklıdır.

Adres: Osmanağa Mah. Pavlonya Sok. Şan Apt. 10/C-Kadıköy-İstanbul